Jsme 3 MUŽI, akorát je nás o dost víc než 3 a rozhodně nejsme jenom MUŽI, naštěstí. Můžete nám říkat divadelní spolek, pokus o divadelní spolek, je to fuk. Vznikli jsme na začátku zimy 2014, vyžebrali jsme od fakulty celkem slušnej peníz a začali jsme zkoušet autorskou pohádku “O ukradených dinosauřích vejcích”. Za pár měsíců jsme si ušili kostýmy, dali jsme do kupy obsazení, trochu jsme upravili nemocniční kapli a premiéra byla na světě. První vystoupení jsme odehráli pro nemocné děti z naší nemocnice a pro jejich spolubojovníky z Hostivického klokánku. Nadšené byly děti, nadšení jsme byli my (asi ještě víc než ony). Repríza byla v Jedličkově ústavu v rámci benefičního DudlíkFestu.

První rok našeho fungování byl úspěch. Chceme pokračovat a pozvat vás k tomu. Chystáme další hry, další kostýmy, další vystoupení. Jsem otevřeni všem, hledáme herce, kostýmáky, režiséry, kohokoliv. Pojďte to zkusit. :-)

Záznam pohádky můžete vidět zde: